Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73937
Stary 30.03.2016, 22:29
najm napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że wiele osób tu już nie pamięta jakim drewnem był i nadal jest Burliga. Skoro za takego zawodnika dało się zarobić, to czemu nie za Urygę? Uryga chociaż w reprze grywał, a Burliga co najwyżej w kasynie. Po co oddawać zawodnika za darmo jak można dać mu dalej szansę i potem opchnąć gdzieś. Nie muszą to być miliony, ale każdy pieniądz się przyda. Nie stać nas na oddawanie każdego kto popadnie. Poza tym to wychowanek i jakiś szacunek się należy, zwłaszcza że jest to przykład dla kolejnych pokoleń.
zgadzam się z tym
Odpowiedz cytując