|
Bardzo dobry ruch. Alan jest wciąż młody i ma potencjał - grzechem by było takiego gracza wypuścić.
Ci, którzy tu silą się na żarty, albo chamsko po chłopaku jadą pewnie też byli zachwyceni, kiedy Wisła pozbywała się Mączyńskiego za paczkę szlugów całkiem niedawno i nawet szkoda komentować ich zachowanie.
Alan ma żelazne nerwy znosząc to wasze (niektórych), za przeproszeniem, .......enie.
Życzę mu powodzenia i liczę, że pod wodzą Wdowczyka będzie z nim tylko lepiej. Teraz wszystko w jego nogach i głowie.
|