Osobiście uważam, że Alan Uryga może się rozwinąć tylko i wyłącznie poprzez grę w 1 lidze(najlepiej pełen sezon), tam gra się wolniej ale więcej walczy, a on tej walki musi się jeszcze nauczyć.
Powinniśmy go wypożyczyć do zespołu z 1 ligi, z możliwością automatycznego skrócenia tego wypożyczenia w przypadku kontuzji któregoś z naszych defensywnych pomocników. Jeśli po tym okresie nie podniesie swoich umiejętności, nie nabierze pewności siebie to raczej już wyżej nie podskoczy.
Cytat:
|
A ja u psychologa, żeby nadał mu trochę pewności siebie. To, plus siłka, bo mimo budowy jest słaby fizycznie i ma fatalny wyskok, i jeszcze będzie z niego dobry ŚO. Na defensywnego za mało kreatywny, a tego w jego wieku już nie poprawi.
|
Ostatnio w młodzieżówce grał chyba jako ŚO, przynajmniej tak to na boisku wyglądało.