Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 30.03.2016, 12:38
Mi się wydawało że pierwszy był Derby Mankinka czy jakoś tak w Lechu który potem zginął w katastrofie lotniczej ale w tym wieku to już brak lecytyny się kłania. Dobrze jednak pamietam tamten mecz gdzie na Sikhosanę przyszło 2-3 tysie więcej niż zwykle
Odpowiedz cytując