|
Mi się wydawało że pierwszy był Derby Mankinka czy jakoś tak w Lechu który potem zginął w katastrofie lotniczej ale w tym wieku to już brak lecytyny się kłania. Dobrze jednak pamietam tamten mecz gdzie na Sikhosanę przyszło 2-3 tysie więcej niż zwykle
|