Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 28.03.2016, 22:22
nie wiem dlaczego ale jakos jestem pewny ze Arek w tym roku nie zostawi Wisly w takim oplakanym stanie- i jesli sie utrzymamy to zgodzi sie jeszcze rok pograc Ku Chwale Bialej Gwiazdy - a w zdrowy rozsadek komornika Cupiala i klauna Kapki nie wierze i jestem pewny ze ( w przypadku utrzymania) cyrk w nastepnym sezonie bedzie trwal nadal i osmieszanie Naszego Kochanego Klubu, sory ale po prostu porzucilem wszelkie nadzieje na poprawe i normalnosc w tym klubie pod rzadami Cupiala
Odpowiedz cytując