Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.03.2016, 20:58
Tak, tak rzućmy wszystko bo trzeba wykupić Woslkiego. Grajmy bez napastnika, bez obroncy, byle tylko był Wolski. Wystawi się go na 5-6 pozycjach i bedzie mistrzostwo. Zagrał kilka dobrych spotkan a wszyscy sprowadzaja go do roli bostwa. Co nam da Wolski( nie wiadomo jak bedzie grał dalej) jezeli w obronie bedzie dziura bo Głowa konczy kariere? Co on nam da gdy bedziemy grac bez napastnika? Brozek strzela co dziesiate spotkanie. Ondrasek narazie prawie wogole. I nie mamy gwarancji ze zacznie...... Narazie marnuje tylko setki, a jedyne co pokazuje to ambicje. Tylko z tego nie ma punktow do tabeli.... Ale Wolski najwazniejszy.....
Odpowiedz cytując