|
Kadra jest naprawdę solidnie poukładana (chapeau bas Nawałka), jednak nie można też ukryć że trafiła mu się świetna generacja piłkarzy w swoim najlepszym wieku: Lewandowski, Krychowiak, Piszczek, Glik + bramkarze. Jeśli chodzi o potencjał piłkarski to na pewno najwyższy od 20 lat, choć solidnością w obronie na pewno trochę brakuje do kadry Engela (przynajmniej na papierze).
Oby Euro nam się udało, wtedy na pewno wielu graczy wypromuje się do lepszych klubów. Przyjdzie 'moda' na polskich piłkarzy. Po cichu też liczę, że powołanie do szerokiej kadry dostanie Mączyński, a gdyby wykręcał dobre statystyki to również i Rafał Wolski.
|