Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.03.2016, 13:38. Wesołych Świąt
Może niepotrzebnie zakładam temat ,ale przecież moderatorzy mogą to usunąć,a jak nie to może posłużyć w przyszłości...
A więc...
Z okazji Świąt Wielkanocnych skadam wszystkim Wiślakom Zdrowych Radosnych ale też Spokojnych Świąt.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 27.03.2016 o godz. 13:45.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując