mitmichael napisał(a):

|
Doprawdy? przeciez on do połowy boiska nie moze dokopac, wiekszosc pilek zatrzymuje sie jeszcze przed samym srodkiem murawy.
|
Teraz przypomnij sobie jak to wyglądało kiedyś? Wirtuozem w tej kwestii nigdy nie był i nie będzie, ale żadnej tragedii w kwestii gry nogami już u niego nie ma.