BoBaSbK napisał(a):

Ostatni akapit na temat Wolskiego juz zapowiada scenariusz jak z Ciezniakiem. Bo chyba na wykupienie go Fiory to nie bardzo nas stać. To cieple przyjęcie Wdowca o którym piszą też trochę na wyrost jest. Ale jak tak dalej pójdzie to kto wie..