Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8935
Stary 27.03.2016, 00:24
Na Euro walczymy z Ukrainą o 2 miejsce w grupie, sądzę że się może udać, i potem w zależności od tego na kogo trafimy zakończymy na 1/8 albo ćwierćfinale.
Odpowiedz cytując