|
Moim zdaniem pozycja bramkarza nie jest obecnie priorytetem. Miśkiewicz dobrze broni, Buchalik też nie jest złym bramkarzem ( nawet Pan Anty Wisła Stanowski tak mówił). Chyba, że byłby to prawdziwy wzrost jakości tak jak ten Dubravka. Skoro obserwowała go Legia i Lech, to znaczy, że to dobry fachowiec. Na tą chwilę przydałby się jeden ŚO, bo jak Głowacki skończy karierę zostajemy z 2 co prawda dobrymi, ale tylko 2 środkowymi obrońcami. Reszta transferów powinna być bo przeanalizowaniu kadry przez Wdowczyka, zdecydowaniu z kim przedłużyć kontrakt i oczywiście po sprawdzeniu finansów. Chociaż trzeba mieć nadzieję, że Cupiał sypnie na Rafała te pół miliona.( a jak nie to ten Kovacs z Videotonu to moim zdaniem +- porównywalny poziom, może trochę gorszy, ale za darmo)
|