|
Oj prawda niestety co piszecie.. Ostatnio leciałem z Okęcia i Lega ma tam zajebisty sklepik. Nie wyspe, nie gadzety wymieszane z innymi. Ale swój sklep, urządzony w fajnym stylu pod industrial, biale sciany imitowane na cegłe, wszystko tylko w dwóch kolorach białym i czarnym, wymieszane ze zdjeciami HD pilkarzy i z meczów. Na lotnisku.
A Wisla nie mogla sie dorobic jednego sklepu/wyspy z zadnej galerii handlowej.
|