|
To jest tak jak z bronią. Nie ma pozwolenia na posiadanie broni czy ładunków wybuchowych a ci niegrzeczni terroryści czy inni przestępcy posiadają takie rzeczy. No jak tak można? Dopóki jebane lewactwo i socjaliści nie zrozumieją, że bandyta zawsze sobie poradzi z przepisami - no chyba, że już wszczepią każdemu czip i będa umieli czytać ludzkie myśli - i załatwi sobie coś nielegalnie, bo do ciężkiej cholery to jet właśnie bandyta. On ma wyjebane na przepisy, on chce napaść/zabić więc żadnym problemem jest przepis o zakazie posiadania broni czy kupowania kart na dowód.
Ten świat jest taki pojebany, że ręce opadają.
A później to samo jebane lewactwo i socjaliści takiemu bandycie przydzielą pokój w więzieniu, dadza kompa i PS4 czy xboxa, jedzonko, 18 czy 20 stopni w pokoiku i dach nad głową. Zamiast dojezdzać bandytów to się dojeżdża wszystkich, zwykła odpowiedzialność zbiorowa i to prewencyjnie.
Europa stoi na głowie a lewackie .....i dalej się dziwią, że jak to jest, że Arab tutaj robi co chce i przestawia białasów jak pionki.
Ale to jest chyba cena dobrobytu. Było za dobrze to się w głowie pojebało, zaczęła się tolerancja, pedalstwo, gender, socjalizm itp. Byłyby wojny to by nikt na takie pojebane pomysły nie wpadał.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|