Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
73887
24.03.2016, 21:53
Matti1231
napisał(a):
W Wiśle nigdy nie było odpowiedniego marketingu.Lechia, Legia i inne topowe drużyny rok w rok inwestuja w wyspy klubowe w różnych centrach handlowych czy pobliskich miastach, mają odpowiednie sklepy dla kibiców z różnorodnymi i ciekawymi gadżetami które się dość dobrze sprzedają. Co jest u nas
Brak jakiichkolwiek długofalowych starań na polu marketingowym by zachęcić kibica do przyjścia na mecz, zero wysp klubowych! nasz klubowy "sklep" pasuje najwyżej do 3 ligowego sklepu a nie dla 13 krotnego mistrza Polski.Pamiątki klubowe
zero jakichkolwiek starań by wprowadzać nowe gadżety na odpowiednim poziomie co skutkuje tym, że większa sprzedaż ma sklep R22 i Strefy Kiboli z SKWK czego nie powinna nikogo dziwić bo mają o niebo lepsze gadżety i fany dla kiboli i pikoli.
Najlepszym tego podsumowaniem jest to, że w Wiślackim Świecie można w 2016 roku kupować jakieś kufle czy inne cuda szklane grajków z zespołu z 2011roku! Śmiech przez łzy.
Trafione w samo sedno
seba_109
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba_109
Znajdź inne posty napisane przez seba_109