|
Ja liczyłem że to będą 3 punkty sprzedażowe, ale nawet nie w okolicznych miastach, co w samym Krakowie, np. w Galeriach handlowych - Bonarka, Krakowska, Bronowice - co by nie mówić, przewija się tam mnóstwo ludzi, więc odpowiednia reklama mogłaby przynajmniej małą część z nich zachęcić.
|