|
Chodziło mi o to, że gość, grający od 4 lat w Koronie po prostu nie jest materiałem na obrońcę dla nas. To coś jak transfer Jankowskiego do Piasta, stało się, każdy już zapomniał. Potrafimy znaleźć lepszego obrońcę (bo nie powiecie, że Dejmek lepszy od Ryśka). A filmik był tylko w celach humorystycznych, każdemu zdarzają się błędy.
|