Heh, za Brleka placimy rzekomo 220K euro - ponoc w ratach, za Wolskiego niewiadomo ile moze faktycznie tylko 500K euro - wydaje mi sie ze jednarozowo tez nie wydamy tyle, a wy tu wrzucacie propozycje typow z WAZNYMI caly czas kontraktami. Powodzenia w rozkminach
