Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18675
Stary 23.03.2016, 16:29
Heh, za Brleka placimy rzekomo 220K euro - ponoc w ratach, za Wolskiego niewiadomo ile moze faktycznie tylko 500K euro - wydaje mi sie ze jednarozowo tez nie wydamy tyle, a wy tu wrzucacie propozycje typow z WAZNYMI caly czas kontraktami. Powodzenia w rozkminach
Odpowiedz cytując