|
Podstawowa sprawa. Nie widzę w tym przypadku oburzenia mediów w sprawie zsyłki do klubu kokosa, tak jak to było w przypadku cierzniaka, więc tu nie chodzi o sianie fermentu, tylko o zwyczajną sprawiedliwość. Skoro PS wraz z weszlo tak broniły tego ujka to czemu w analogicznej sytuacji nie bronią Madery?
|