|
Zgoda co do Kuby, ale też pamiętajmy o proporcjach. Chłopak jednak grał tu w piłkę, ale tylko w piłkę. Niektórzy za te 2k miesiecznie czy ile on tu mial zapierdalają po 10h dziennie i utrzymują rodzinę. Więc nie róbmy z niego z tego tytułu męczennika, bo to śmieszne. Super człowiek i piłkarz i obroni się wieloma innymi rzeczami.
|