Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18668
Stary 22.03.2016, 22:58
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko, czy Wolski traktuje nas jako klub w którym chce grać, czy jako krótkofalową trampolinę. Ale pól miliona nie byłoby mi na niego szkoda, jest świetny.
Na bank traktuje nas jako trampolinę z powrotem na zachód nie można mu tego mieć za złe.
Przedłużyć i sprzedać rok przed końcem kontraktu.
Odpowiedz cytując