wolfu napisał(a):

|
Pytanie tylko, czy Wolski traktuje nas jako klub w którym chce grać, czy jako krótkofalową trampolinę. Ale pól miliona nie byłoby mi na niego szkoda, jest świetny.
|
Na bank traktuje nas jako trampolinę z powrotem na zachód nie można mu tego mieć za złe.
Przedłużyć i sprzedać rok przed końcem kontraktu.