Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18667
Stary 22.03.2016, 22:58
Trampolinę, wiadomo, ale wszystko jest w naszych rękach na ten moment. Chyba, że znowu coś zjebaliśmy podpisując umowę, ale nawet agencja Rafała pisała, że on podpisał taki kontrakt, że gdy tylko dogadamy się z Fiorentiną to jest nasz.
Odpowiedz cytując