Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18659
Stary 22.03.2016, 21:08
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
T.Hołota - koniec kontraktu za 4 miesiące, solidny def.pomocnik a grywa także jako stoper.
M.Mak (Piast) - koniec kontraktu za 4 miesiące. Wrócił po kontuzji, w Piaście doszedł do przyzwoitej formy (4 bramki 5 asyst)

Moja propozycja za Czekaja i Sarkiego których zapewne pożegnamy.
Miałem na kuponie mecz Śląsk-Ruch, oglądałem ten mecz i przyznać trzeba że Hołota fatalnie zagrał, duzo ..urew z mojej strony na niego poleciało, jako że miałem 1ke na WKS na kuponie. Zalążki akcji psuł, irytujące podania, uwierz mi albo polecam więcej naszej ligi oglądać i nie mam na myśli skrotów gdzie ten sam Hołota pakuje bramkę np. w Kielcach gdzie piłka lecąca po ziemi nagle odbija się pół metra (!!!) od nierówności i gol.. Gol na 1:0..

Co do Maka, wątpię by Latal od tak se go puści gdy będzie przygotowywał drużynę na puchary do których Piast się prawie na pewno załapie..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując