TRZEBINIAnin napisał(a):

T.Hołota - koniec kontraktu za 4 miesiące, solidny def.pomocnik a grywa także jako stoper.
M.Mak (Piast) - koniec kontraktu za 4 miesiące. Wrócił po kontuzji, w Piaście doszedł do przyzwoitej formy (4 bramki 5 asyst)
Moja propozycja za Czekaja i Sarkiego których zapewne pożegnamy.
|
Miałem na kuponie mecz Śląsk-Ruch, oglądałem ten mecz i przyznać trzeba że Hołota fatalnie zagrał, duzo ..urew z mojej strony na niego poleciało, jako że miałem 1ke na WKS na kuponie. Zalążki akcji psuł, irytujące podania, uwierz mi albo polecam więcej naszej ligi oglądać i nie mam na myśli skrotów gdzie ten sam Hołota pakuje bramkę np. w Kielcach gdzie piłka lecąca po ziemi nagle odbija się pół metra (!!!) od nierówności i gol.. Gol na 1:0..
Co do Maka, wątpię by Latal od tak se go puści gdy będzie przygotowywał drużynę na puchary do których Piast się prawie na pewno załapie..