Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18658
Stary 22.03.2016, 20:24
Viper napisał(a):Wyświetl post
Nawet jak Głowcaki zechce grać jeszcze sezon to musimy mieć następce. Przecież chłop ma już swoje lata, raz może mu się przytrafić kontuzja, dwa może zaliczyć ostry zjazd formy bo organizm skapituluje w końcu.
Arek juz dwa razy przedłużał karierę. W lipcu mówił ze to koniec w tym roku.
A guzmic ma euro i tez może odejść. . A wtedy będzie luka. Znowu kadra się rozsypie.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując