filemon napisał(a):

|
Nie wiem czy to zasadny temat, ale mniejsza. Nie wiecie może kto się u nas w klubie zajmuje obsługą prawną? Jakiś dział prawny, Kapki kumpel-prawnik czy jakaś zewnętrzna grupa/kancelaria?
|
Umowami sportowymi zajmuja sie dwie osoby nacodzien przebywajace w klubie, natomiast wszystikimi innymi, kancelaria obslugujaca rowniez TF (co wynika tez z tego aby wyprowadzac koszty poza Wisle - ksiegowosc tez jest w TF, a obsluguje Wisle)