Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5426
Stary 22.03.2016, 19:22
filemon napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to zasadny temat, ale mniejsza. Nie wiecie może kto się u nas w klubie zajmuje obsługą prawną? Jakiś dział prawny, Kapki kumpel-prawnik czy jakaś zewnętrzna grupa/kancelaria?
Umowami sportowymi zajmuja sie dwie osoby nacodzien przebywajace w klubie, natomiast wszystikimi innymi, kancelaria obslugujaca rowniez TF (co wynika tez z tego aby wyprowadzac koszty poza Wisle - ksiegowosc tez jest w TF, a obsluguje Wisle)
Odpowiedz cytując