Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 22.03.2016, 13:54
Pamiętajmy proszę o jednej, bardzo ważnej kwestii. Nawet jak nie uda się awansować do 8ki, co umówmy się w obliczu całego sezonu będzie extra, niespodziewaną nagrodą, to bardzo ważna gra będzie toczyć się we wszystkich meczach drugiej 8ki.

I nie mam na myśli oczywistego powodu jakim jest walka o utrzymanie. W tych meczach można wygrać coś więcej - zapał Cupiała do mocniejszego zainwestowania w Wisłe w przyszłym sezonie. Jak zobaczy, że praca Wdowczyka ma ręcę i nogi, że pomagając mu np. poprzez wykupienie Wolskiego i dokupienie nowych zawodników, można o coś powalczyć w nowym sezonie, to z pewnością się na to zdecyduje. A pokazac to można wyraźnie wygrywając dolną grupę i pokazując serce i jakość w każdym meczu. Dlatego jest w 100% o co walczyć niezależnie gdzie się znajdziemy.
Odpowiedz cytując