Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline
#
3722
22.03.2016, 13:42
Super artykuł o tych dziennikarzynach, więcej takich artykułów!
A tak z innej beczki, wywiad o kasie Ruchu i m.in Wisły z poważnym gościem, Krzysztofem Sachsem, szefem procesu licencyjnego
http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/krz...-gardle-ruchu/
B.Cupiał o Danie Petrescu:
"On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
Robbie92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robbie92
Znajdź inne posty napisane przez Robbie92