Wyświetl pojedynczy post
siphon
Junior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 22.03.2016, 13:40
force93TS napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Kaziu to taki dobry trener to dlaczego nie poradził sobie dotąd w żadnym klubie? Przy całym szacunku do niego puki co to tylko asystent
Z Termalicą zrobił wynik,ciężko awansować rywalizując z Zawiszą Osucha i Cracovią.Mało tego,były podejrzenia o handlowaniu meczami przez kopaczy z Niecieczy, miedzy innymi D.P, bohater nagłej rejterady z Cracovii w zimie 2010. Z biedakami z GKS Katowice była podobna sytuacja jak z nami.Osiągnął wynik ponad stan.Nie ukrywam dużej sympatii do trenera K.Moskala,podobał mi się styl gry drużyny ale faktem jest ze narzekał na brak drugiego napastnika a był Stępiński.Żaden z jego transferów nie okazał sie nawet uzupełnieniem.A podpisanie z Crivellaro kontraktu na 3 lata rozpatruje w kategoriach sabotażu
Odpowiedz cytując