Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 21.03.2016, 18:40
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A co Ci zjebał na jesień Moskal, nie skończył rundy w pierwszej trójce? Pojebało się Wam w główkach już konkretnie...
Przegrał Derby przy Reymonta - skoro pytasz. I nie żebym był za wywaleniem Moskala ale wtedy on jak i zarówno piłkarze którzy w tym meczu wystąpili wiele stracili w moich oczach.
Odpowiedz cytując