serek.c2 napisał(a):

|
A co Ci zjebał na jesień Moskal, nie skończył rundy w pierwszej trójce? Pojebało się Wam w główkach już konkretnie...
|
Przegrał Derby przy Reymonta - skoro pytasz. I nie żebym był za wywaleniem Moskala ale wtedy on jak i zarówno piłkarze którzy w tym meczu wystąpili wiele stracili w moich oczach.