|
przed meczem z Ruchem będziemy znać wynik Lechii z Wawy i TTB z Korona w przypadku porażki Gdańszczan i utraty punktów prze TTB praktycznie sami będziemy mieć los w swoich rękach. Oby !!!!!
A wtedy od razu w rundzie dodatkowej kolejne derby z pogromem starozakonnych, najlepiej na kuflandzie, najcudowniej różnica 7 bramek aby zadowolić Bossa. Dla mnie sezon wtedy nie będzie stracony
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|