Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 21.03.2016, 16:01
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Powiedz to Nikolić-owi....
On mial caly okres przygotowawczy z druzyna za soba, pod okiem dobrego (coby nie powiedziec o Bergu - dobry jest) trenera. Poza tym z calym szacunkiem do Zdenka, Nicolic wyprzedza go o jakies 2 dlugosci.
Odpowiedz cytując