Griszka30KR napisał(a):

|
Powiedz to Nikolić-owi....
|
On mial caly okres przygotowawczy z druzyna za soba, pod okiem dobrego (coby nie powiedziec o Bergu - dobry jest) trenera. Poza tym z calym szacunkiem do Zdenka, Nicolic wyprzedza go o jakies 2 dlugosci.