Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 21.03.2016, 14:53
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
to jak wytumaczysz to ze Wisła ciągle remisowała badz przegrywała a teraz nagle 2 wygrała i jesli wygra kolejne 2 ma szanse sie załapac do I ósemki? a jeszcze 2-3 tyg temu była na miejscu spadkowym? wg Ciebie to siła tej ligi cy jednak poziom reszty?
Liga jest bardzo wyrównana i różnice punktowe są bardzo niewielkie. Oto cała tajemnica. Nie ma u nas chłopców do bicia typowych dla naprawdę słabych lig gdzie ciężko o choćby kilka drużyn na przyzwoitym poziomie. Popatrz na przykład na ligę estońską. Dopatrujesz się słabości Ekstraklasy tam gdzie leży jej siła w porównaniu do innych lig naszego regionu/poziomu finansowego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując