Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 21.03.2016, 11:23
Dariusz W. dostał pracę w Wiśle i ma za zadanie wykonać pewien etap. Nie jestem szczęśliwy z jego przeszłości. Jednak jest Naszym trenerem i mam do niego stosunek neutralny. Ma dobry warsztat, ma ambicje i ma wiele do udowodnienia - > tacy ludzie mają MOTYWACJĘ aby pokazać sobie i innym jak się wobec nich mylono. Jednocześnie Wisła Kraków jest w takim momencie aby udowodnić swoją markę w kraju. Trochę to się zgrywa razem. Na razie.

Kluczowy element to D.W. może dać impuls drużynie do dobrej gry, ogarnąć ich kondycyjnie i spokojnie Nas utrzymać. Co do przyszłości - pożyjemy, zobaczymy.


Co do Moskala..pamiętacie Nawałkę? On też był takim gaszącym pożary w Wiśle, poszedł do Górnika, wycierpiał swoje i zrobił robotę.
Niech Kaziu, po pracuje gdzieś w Ekstraklasie/ I lidze dużej, zrobi robotę i niech wróci do Wisły jako opcja 1 a nie rezerwowa. Traktujmy go z szacunkiem i dajmy mu prawdziwą szansę.
Teraz forum płaczę za nim a po derbach było inaczej. Hipokryzja.
Odpowiedz cytując