Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna
Offline
#
162
21.03.2016, 10:02
Panowie wygrajmy z Ruchem a później zobaczymy , daj Bóg żeby kolejka znów ułożyła się pod nas... Trzeba wierzyć że się uda
A jęśli faktycznie wszystko pójdzie po naszej myśli to nie wyobrażam sobie żeby na Zagłębiu było 11 tyś...
Tomek_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek_TS
Znajdź inne posty napisane przez Tomek_TS