Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 21.03.2016, 10:02
Panowie wygrajmy z Ruchem a później zobaczymy , daj Bóg żeby kolejka znów ułożyła się pod nas... Trzeba wierzyć że się uda

A jęśli faktycznie wszystko pójdzie po naszej myśli to nie wyobrażam sobie żeby na Zagłębiu było 11 tyś...
Odpowiedz cytując