Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 21.03.2016, 10:01
Mylisz się rozarian.
Jak sprawdzi się ten scenariusz, to wchodzimy do ósemki, niezależnie od wyników spotkań Jagi.

Ruch -Wisła 2
Legia - Lechia 1
Wisła - Zagłębie 1
Lechia - Ruch 1
Termalica Bruk-Bet Nieciecza -Korona Kielce x2 lub Podbeskidzie Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1x


Inny scenariusz na wejście do pierwszej ósemki to:

Ruch -Wisła 2
Legia - Lechia 1
Wisła - Zagłębie 1
Termalika - Korona 2x lub Podbeskidzie - Termalika 1x
Jaga - Podbeskidzie 2 lub Piast - Jaga 1 (lub jakakolwiek inna strata 3 pkt w dwóch spotkaniach przez Jagę. - np. 2 remisy)
Odpowiedz cytując