|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
#160

21.03.2016, 09:52
|
90minut.pl napisał(a):
WISŁA straci szanse na awans do grupy mistrzowskiej już w najbliższej kolejce, jeśli:
- przegra
LUB
- zremisuje, a Jagiellonia wygra
LUB
- zremisuje, a Lechia wygra
LUB
- zremisuje, a Podbeskidzie i Termalica Bruk-Bet wygrają
|
Cała analiza: http://www.90minut.pl/news/263/news2...8-kolejce.html
|
|