Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 21.03.2016, 09:52
90minut.pl napisał(a):
WISŁA straci szanse na awans do grupy mistrzowskiej już w najbliższej kolejce, jeśli:

- przegra
LUB
- zremisuje, a Jagiellonia wygra
LUB
- zremisuje, a Lechia wygra
LUB
- zremisuje, a Podbeskidzie i Termalica Bruk-Bet wygrają
Cała analiza: http://www.90minut.pl/news/263/news2...8-kolejce.html
Odpowiedz cytując