Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 21.03.2016, 09:44
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Aby awansować do pierwszej 8-ki, muszą się ułożyć pod nas 4 spotkania - w tym dwa z udziałem Wisły.

Ruch -Wisła 2
Legia - Lechia 1
Wisła - Zagłębie 1
Lechia - Ruch 1

Jest jeszcze Termalika, która musi się potknąć w jednym ze spotkań, Ja wygra oba, to trzeba z kolei liczyć na stratę trzech punktów przez Jagę w jednym z dwóch spotkań.
To nie takie proste. Więcej meczów wchodzi w grę.
Po pierwsze, by wykluczyć z tej rachuby Termalikę, nie mogą wygrać dwa razy.
Następnie, lepiej by Jagiellonia nie wygrała z Podbeskidziem, a najlepiej by wtopili w tym meczu, bo byłoby dla nich "po ptokach". Gdyby jednak wygrali, to zawsze zachodzi wtedy możliwość, że Piast puści im dzielony remis za 3 punkty w grupie mistrzowskiej. To samo może się stać, gdy zremisują z PBB, i wtedy nawet zwycięstwo w Gliwicach mogą dostać za analogiczną wymianę. Piast chyba wie, że nie da rady Legii, więc łatwe 3 pkt w grupie mistrzowskiej, to niezła gratka.
Oczywiście, istnieje spora szansa, że Lechia nie mając już raczej szans na awans po porażce z Legią, ogra Ruch i wejdziemy razem z Jagą. No, ale to tylko takie dywagacje.
Niech nasi wygrają w Chorzowie przede wszystkim, a potem się zobaczy co w trawie boiskowej piszczy.
Mazka i Lipskiego przypilnować i powinno być dobrze
Ostatnio edytowane przez rozarian : 21.03.2016 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując