Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2016, 09:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
A ja sie cieszę ,bo mógł to po prostu zje...ć.I tu wcale nie robie z Wdowczyka super trenera,tylko na pewno bardziej On niz Moskal.
A co Ci zjebał na jesień Moskal, nie skończył rundy w pierwszej trójce? Pojebało się Wam w główkach już konkretnie...
Odpowiedz cytując