Griszka30KR napisał(a):

|
A ja sie cieszę ,bo mógł to po prostu zje...ć.I tu wcale nie robie z Wdowczyka super trenera,tylko na pewno bardziej On niz Moskal.
|
A co Ci zjebał na jesień Moskal, nie skończył rundy w pierwszej trójce? Pojebało się Wam w główkach już konkretnie...