Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1407
Stary 21.03.2016, 08:52
Arked napisał(a):Wyświetl post
Słaba bo? Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie.
Przecież co sezon, Ekstraklasa jest słaba jak nigdy. Już się zdążyłem przyzwyczaić. Z kolei jeśli zdobędzie ktoś inny mistrza niż Amica czy loosersi to mówione jest, że mistrz najsłabszy od lat. Jeśli mistrzem jest elka to, że zespół mocniejszy od kasperczakowej Wisły
Odpowiedz cytując