Arked napisał(a):

|
Słaba bo? Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie.
|
Przecież co sezon, Ekstraklasa jest słaba jak nigdy. Już się zdążyłem przyzwyczaić. Z kolei jeśli zdobędzie ktoś inny mistrza niż Amica czy loosersi to mówione jest, że mistrz najsłabszy od lat. Jeśli mistrzem jest elka to, że zespół mocniejszy od kasperczakowej Wisły
