Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2016, 08:45
Aby awansować do pierwszej 8-ki, muszą się ułożyć pod nas 4 spotkania - w tym dwa z udziałem Wisły.

Ruch -Wisła 2
Legia - Lechia 1
Wisła - Zagłębie 1
Lechia - Ruch 1

Jest jeszcze Termalika, która musi się potknąć w jednym ze spotkań, Ja wygra oba, to trzeba z kolei liczyć na stratę trzech punktów przez Jagę w jednym z dwóch spotkań.
Odpowiedz cytując