Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
540
21.03.2016, 08:20
Bardzo żałuję, że takiego składu nie doczekał Moskal, jak pamiętamy miał problem z zapełnieniem ławki rezerwowych, a teraz doszło kilka nowych twarzy i z Wdowczyka będą robić jakiegoś super trenera, a prawda jest taka, że to handlarz.
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_