Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
1599
20.03.2016, 23:42
Ja bym zaproponował, żeby mecz z Zagłębiem był meczem w kategorii TOP jeśli wygramy w Chorzowie. Wtedy będzie podwójna mobilizacja tak na trybunach, jak i tutaj na forum
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12