Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 20.03.2016, 23:42
Ja bym zaproponował, żeby mecz z Zagłębiem był meczem w kategorii TOP jeśli wygramy w Chorzowie. Wtedy będzie podwójna mobilizacja tak na trybunach, jak i tutaj na forum
Odpowiedz cytując