Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 20.03.2016, 21:59
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Brożek strzelił karnego z Piastem to byśmy mieli 2 pkt-y więcej, i awans byłby bardzo możliwy.
nie takie asiory nie strzelali waznych rzutow karnych, osobiscie moeilem tatusiowi z ktorym ogladalem mecz ze tego karnego nie poinien strzelac Brozek ani Arek Glowacki , jakby paralityk Jankowski wykorzystal choc 1/3 swoich setek jesienia to tez bylibysmy w gornej 8 - wiec nie pieprz glupot , to jest sport
Odpowiedz cytując