Patrvk napisał(a):

|
Gdyby Brożek strzelił karnego z Piastem to byśmy mieli 2 pkt-y więcej, i awans byłby bardzo możliwy.
|
nie takie asiory nie strzelali waznych rzutow karnych, osobiscie moeilem tatusiowi z ktorym ogladalem mecz ze tego karnego nie poinien strzelac Brozek ani Arek Glowacki , jakby paralityk Jankowski wykorzystal choc 1/3 swoich setek jesienia to tez bylibysmy w gornej 8 - wiec nie pieprz glupot , to jest sport