Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline
#
153
20.03.2016, 21:37
Patrvk
napisał(a):
Gdyby Brożek strzelił karnego z Piastem to byśmy mieli 2 pkt-y więcej, i awans byłby bardzo możliwy.
skad pewnosc ze po bramce Pawla i naszym wtedy zwyciestwem nad Piastem, Wdowczyk zostal by naszym trenerem?
MaThEuS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaThEuS
Znajdź inne posty napisane przez MaThEuS