Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.03.2016, 21:37
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Brożek strzelił karnego z Piastem to byśmy mieli 2 pkt-y więcej, i awans byłby bardzo możliwy.
skad pewnosc ze po bramce Pawla i naszym wtedy zwyciestwem nad Piastem, Wdowczyk zostal by naszym trenerem?
Odpowiedz cytując