|
Nie ma żadnego fenomenu Moskala.
A co do zwalniania i zatrudniania trenerów w Wiśle to bez jaj to raczej cyrk a nie wykładnia umiejętności trenerów, cyrk który kosztował nas w przeszłosci nie jedno MP a teraz zapewne walke o utrzymanie.
Stilic może juz nie miał ochoty tu grac ze Stepinskim to bez zartów tak samo jak nie wiadomo czy chcieliśmy w pucharach w ogóle grac z takim składem.
|