Eternit napisał(a):

|
Wszystkie czyny prędzej czy później do nas wracają. Nie w Ekstraklasie to w Europejskich Pucharach wcześniej czy później sędzia ich tak przekręci jak nas w Atenach w 2005. Czego im życzę.
|
Skoro złe czyny wracają i nas przekręcą, bo my przekręcamy to..... czemu Was przekręcili w Atenach? Za co? Za które mecze i za które sezony?
