|
Lechia straciła punkty wiec wystarczy wygrać z Ruchem i jesteśmy coraz bliżej .....
Z Ruchem w półfinale pp w 2012 przegraliśmy w karnych, ale pamietam ze karny po niby faulu Wilka był jednym wielkim przekrętem. Wypadałoby wygrać jak w zeszłym sezonie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|