Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 20.03.2016, 17:43
Z tą pierwszą ósemką to wyluzujcie. Przed nami wyjazd do Chorzowa, a stamtąd to częściej na tarczy wracamy niż z nią...Ja coś czuję,że zabraknie jednego punktu, który oddaliśmy "za karę" .
Odpowiedz cytując