|
Lechia dominuje piłkarsko po pierwszej połowie, zaś wynik 1-0 póki co, widać że u nich też to coraz lepiej wygląda w meczach u siebie.. Teraz Lechia jedzie do Warszawy, a w ostatniej kolejce gra u siebie z Ruchem który nie będzie pewny 8mki jeśli przegra z Wisłą w Chorzowie.. Wszystko zależy od nas, jeśli Ruch przegra z nami i z Lechią to Ruch gra w spadkowej..
Ruch, Lechia, Jaga, Wisła - wg takiej kolejności trzeba upatrywać szanse na 8mkę.. To że za późno się budzimy to swoją drogą.. Trzeba wziąć rewanż za Puchar Polski na Ruchu i tyle..
A Lechii życzę dziś wygranej i dobrego meczu!
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|